Pedagógusaink

  • Mindák József – Intézményvezető
  • Pótári Tímea – Általános iskolai intézményegység-vezető
  • Zsigóné Seres Judit – Gimnáziumi intézményegység-vezető
  • Nagy Zoltán – Technikumi intézményegység-vezető
  • Zsargó Tamás Péter – Kollégiumi intézményegység-vezető
  • Bangó Beáta Klára nővér – Lelki vezető
  • Anna nővér – Óvodai intézményegység-vezető
  • Alács Gyula – testnevelés
  • Bakai Ildikó – magyar nyelv és irodalom
  • Balázs Bence Kristóf – angol nyelv
  • Barsinié Retkes Nóra – angol nyelv
  • Benő László – katolikus hittan
  • Benőné Csanádi Tünde – ének-zene
  • Farkasné Gáspár Renáta – tanító, német nyelv
  • Feketéné László Gabriella – tanító
  • Forgóné Szász Anikó – magyar nyelv és irodalom
  • Gácsi Bernadett – tanítónő
  • Gál Ilona Mária – fejlesztő pedagógus
  • Görögné Tarjányi Katalin – technika, természetismeret, rajz, földrajz
  • Gyöngyösi Kinga – Francia nyelv – vizuális kultúra
  • Győri István – magyar nyelv és irodalom
  • Dr. Hidegné Torma Erzsébet – matematika
  • Horváth Józsefné – kémia, komplex természettudomány
  • Jaksits Jozefin – angol nyelv, történelem
  • Juhászné Tóth Judit – tanító
  • Kasza István – földrajz, angol nyelv
  • Kecskeméti Dávid – katolikus hittan, német nyelv
  • Király Mihályné – tanító
  • Kis Gábor – testnevelés
  • Kolláth Rita Mónika – magyar nyelv és irodalom
  • Komárné Urbán Melinda – tanító
  • Kontra Éva – gépírás, digitális kultúra
  • Kopasz Aranka – angol nyelv
  • Kovács János – testnevelés
  • Kovács Sándor Gábor – történelem
  • Könyves Gáborné – történelem, német nyelv
  • Kurucz István – testnevelés
  • László Éva – magyar nyelv és irodalom
  • László Imre Ferenc – biológia
  • Losonczi Róbert – testnevelés
  • Luchmann Magdolna – magyar nyelv és irodalom, német nyelv
  • Miklósné Hideg Zsuzsanna – informatika
  • Molnár Gyula – testnevelés
  • Molnár-Szabó Zita – angol nyelv
  • Nagy János Zoltánné – katolikus hittan
  • Ódor Lászlóné – fejlesztő pedagógus
  • Pelyhéné Áron Erzsébet – tanító
  • Pesti Gábor – történelem, hittan
  • Petyovszkiné Kovács Margit – angol nyelv
  • Pintér Andrea – pedagógiai asszisztens
  • Polyókáné Csenki Erika – matematika
  • Rádi Dezső – testnevelés
  • Szabó-Magyar Adrienn – tanító
  • Szeri Rozália – tanító
  • Szikora Tünde Etelka – katolikus hittan, német nyelv
  • Szóllátné Kolenyák Katalin – angol nyelv
  • Szudóczkiné Barna-Pap Rozália – tanító, angol nyelv
  • Táborosi-Gálné Tarjányi Lenke – tanító
  • Takácsné Makai Anita – angol nyelv
  • Téglásné Kovács Éva – angol nyelv
  • Tóth Aliz – magyar nyelv és irodalom, német nyelv
  • Tóth Csaba – földrajz, történelem
  • Vakulyáné Székely Edina – közügyek
  • Vas Tibor – matematika, digitális kultúra
  • Vágvölgyi Elvíra – rajz
  • Viglási Edit – angol nyelv
  • Vízhányóné Farkas Brigitta – tanító
  • Vörös Beáta – biológia
  • Zoboki Mihályné – tanító
  • Óraadók:

  • Bata Ferencné – matematika
  • Benkő Laura – úszás oktatás
  • Csapláros Gábor – szakmai tantárgyak
  • Csík Julianna – szakmai tantárgyak
  • Dr. Bódis László – szakmai tantárgyak
  • Dr. Sipos Krisztina – szakmai tantárgyak
  • Dunás-Varga Ibolya – szakmai tantárgyak
  • Fazekas Tiborné – szakmai tantárgyak
  • Gémesné Székely Enikő – matematika
  • Gyöngyösi Csaba – fizika
  • Kátai Tibor – tánc oktatás
  • Kutalik Tamás – szakmai tantárgyak
  • Lantos Pál – sakk oktatás
  • Nemcsok Erika – matematika
  • Rózsa Csaba – szakmai tantárgyak
  • Sándor Ferenc – szakmai tantárgyak
  • Seres Dezső – szakmai tantárgyak
  • Tapodiné Boda Brigitta – tánc oktatás
  • Táborosi Andor – matematika
  • Vakulyáné Varga Erika – fejlesztő pedagógus