Pedagógusaink

  • Mindák József – Intézményvezető
  • Pótári Tímea – Általános iskolai tagintézményvezető
  • Nagy Zoltán – Középiskolai intézményegység-vezető
  • Bangó Beáta Klára nővér – Lelki vezető
  • Zsigóné Seres Judit – Kollégiumi tagintézményvezető, matematika
  • Répa Bernadett Anna nővér – Óvodai tagintézményvezető
  • Alács Gyula – testnevelés
  • Bakai Ildikó – magyar nyelv és irodalom
  • Balázs Bence – angol nyelv
  • Barna-Pap Rozália – tanító, angol nyelv
  • Barsi Dániel – matematika
  • Bartal Ágnes Orsolya nővér – tanító, angol nyelv
  • Benő László – katolikus hittan
  • Benőné Csanádi Tünde – ének-zene
  • Faragó Gábor – matematika
  • Farkasné Gáspár Renáta – tanító, német nyelv
  • Feketéné László Gabriella – tanító
  • Forgóné Szász Anikó – magyar nyelv és irodalom
  • Gál Ilona Mária – fejlesztő pedagógus
  • Görögné Tarjányi Katalin – technika, természetismeret, rajz, földrajz
  • Gyöngyösi Csaba – Fizika
  • Gyöngyösi Kinga – Francia nyelv – vizuális kultúra
  • Győri István – magyar nyelv és irodalom
  • Dr. Hidegné Torma Erzsébet – matematika
  • Horváth Józsefné – kémia, komplex természettudomány
  • Jaksits Jozefin – angol nyelv, történelem
  • Kasza István – földrajz, angol nyelv
  • Kecskeméti Dávid – katolikus hittan, német nyelv
  • Király Mihályné – tanító
  • Kis Gábor – testnevelés
  • Kolláth Rita Mónika – magyar nyelv és irodalom
  • Komárné Urbán Melinda – tanító
  • Kopasz Aranka – angol nyelv
  • Kovács János – testnevelés
  • Kovács Sándor Gábor – történelem
  • Könyves Gáborné – történelem, német nyelv
  • Kurucz István – testnevelés
  • László Éva – magyar nyelv és irodalom
  • Losonczi Róbert – testnevelés
  • Lőrincz Anna – magyar nyelv és irodalom
  • Luchmann Magdolna – magyar nyelv és irodalom, német nyelv
  • Miklósné Hideg Zsuzsanna – informatika
  • Molnár Gyula – testnevelés
  • Molnár-Szabó Zita – angol nyelv
  • Nagy János Zoltánné – katolikus hittan
  • Ódor Lászlóné – fejlesztő pedagógus
  • Pánczél Anita – tanító
  • Pelyhéné Áron Erzsébet – tanító
  • Pesti Gábor – történelem, hittan
  • Petyovszkiné Kovács Margit – angol nyelv
  • Pintér Andrea – pedagógiai asszisztens
  • Rádi Dezső – testnevelés
  • Retkes Nóra – angol nyelv
  • Rózsa Csaba – rendvédelmi ismeretek
  • Siposné Fazekas Andrea – angol nyelv
  • Szabó-Magyar Adrienn – tanító
  • Szeri Rozália – tanító
  • Szikora Tünde Etelka – katolikus hittan, német nyelv
  • Szóllátné Kolenyák Katalin – angol nyelv
  • Táborosi-Gálné Tarjányi Lenke – tanító
  • Takácsné Makai Anita – angol nyelv
  • Téglásné Kovács Éva – angol nyelv
  • Tóth Aliz – magyar nyelv és irodalom, német nyelv
  • Tóth Csaba – földrajz, történelem
  • Tóth Judit – tanító
  • Vakulyáné Székely Edina – közügyek
  • Vas Tibor – rendészet és közszolgálat ágazat tantárgyai
  • Viglási Edit – angol nyelv
  • Vízhányóné Farkas Brigitta – tanító
  • Vörös Beáta – biológia
  • Zoboki Mihályné – tanító
  • Zsargó Tamás Péter – történelem


  • Óraadók:

  • Bata Ferencné
  • Benkő Laura
  • Csapláros Gábor
  • Csík Julianna
  • Dr. Bódis László
  • Dr. Sipos Krisztina
  • Dunás-Varga Ibolya
  • Fazekas Tiborné
  • Gémesné Székely Enikő
  • Kátai Tibor
  • Kutalik Tamás
  • Rubányi Katalin
  • Sándor Ferenc
  • Seres Dezső
  • Tapodiné Boda Brigitta